Stejně jako už několik desítek let pořádá naše jednota několik zajímavých táborových turnusů na tábořišti blízko Doloplaz u Olomouce.
(Více informací v sekci “Tábory“)

 

Pro nejmenší cvičence a jejich rodiče tu jsou dva turnusy táborů pro rodiče s dětmi, které pořádá Radka Losertová. Na táboře se zabaví nejen děti, ale program je zajištěn i pro rodiče.

 

Pro ty starší je tu pak tábor pořádaný Zdeňkem Burdou. Tábor je určen dětem do deváté třídy základních škol. Nejen naši cvičenci, ale i jejich přátelé, tu každoročně prožívání zajímavá dobrodružství, seznamují se s novými lidmi a učí se jiným dovednostem, než je jen sezení za obrazovkou počítače. Rodiče si na deset dní odpočinou od svých ratolestí, stejně jako děti si odpočinou od roičů a jako bonus se i naučí alespoň trošce samostatnosti.
(nezapomeň si stáhnout a vyplnit přihlášku, nebo se podívejte na galerii z minulého roku.)

 

Pro žáky středních škol pořádá spřátelená jednota z Kojetína dorostenecký tábor ve Vražném, nedaleko Jevíčka. Jedná se o náročnější verzi žákovských táborů, pro všechny mladé a aktivní lidi, kteří se nebojí strávit nejednu noc v lese, pod stanem. Tento tábor lze označit za pokračování žákovských bělidelských táborů, kam tradičně jezdí naši odrostenci. Také ho má za sebou většina všech vedoucí z tábora.
(více informací naleznete na letáčku)

 

Po několika turnusech následuje i bourání tábora, kterého se můžete bez obav a s radostí zúčastnit. Protože každá ruka se počítá a práce lépe a rychleji ubíhá!

 

Další důležité informace o našech táborech naleznete v hlavním menu pod “Tábory”.

 

« »