Zatímco před rokem všechno šílenství ohledně jubilejního XV. všesokolského sletu teprve začínalo, letos už je dávno pryč. Ale nemusí tomu tak být – alespoň pro jeden den. V sobotu 15. září se totiž v areálu Sokola Olomouc-Chválkovice koná posletové setkání. A to nejen pro všechny cvičence, ale i pro rodinné příslušníky. Přijít ovšem můžete i jako necvičenec – jedinou podmínku pro vstup, je láska ke cvičení a hlavně láska k Sokolu.

Během odpoledne i dopoledne je připraven bohatý program pro všechny věkové kategorie.

Nabídka programu:

Sobota dopoledneVelký poznávací výlet po stopách historie města Olomouce

Sraz v 9:00 před budovou vlakového nádraží Olomouc, procházka po památkách s výkladem ukončená prohlídkou běžně nepřístupných prostor Klášterního Hradiska (vstupné na Hradisko 80 Kč)

Sobota odpoledne: Sportovní odpoledne, promítání záznamu ze sletových cvičení a večerní karaoke

Od 14:00 v areálu chválkovické sokolovny, široký výběr aktivit pro celou rodinu na hřišti i v tělocvičně.

S sebou:  Adekvátní sportovní oblečení dle vámi vybraných aktivit a aktuálního počasí.

Bohaté občerstvení zajištěno (dobroty pro děti, grilované klobásy, párky, gulášová polévka, nápoje všeho druhu), připraveny jsou drobné odměny pro účastníky soutěží a pro děti.

Za župní náčelnictvo srdečně zve i další dotazy zodpoví

Antonín Skácel, náčelník župy (tel.: 585 314 126, mob.: 607 245 735)

Vstup zdarma!