Pokud vám v hrudi bije divoké srdce toužící po něčem jiném než je sychravá, zářijová sobota strávená v bezpečí teplého pokoje se společností hrající televizi, máme pro vás ideální nápad, kam vyrazit.

Pepácká komise si vás dovoluje pozvat na zářijový pochod po jesenických vrcholech. Vše co potřebujete je přitom dobré obutí a dobrá nálada. Výlet je otevřený pro všechny – nejen pro členy Sokola nebo ČA SPV.

Důležité je ještě vědět, že odjezd bude v sobotu 22.9.  vlakem ze stanice hl.nádraží Olomouc v 658 hod,  do cílové stanice dojedeme v 840 hod. Sraz ráno na nádraží do 635 hod. Jízdenky je dobré koupit po dvojicích – SONE+region (2 dospělí + 3 děti) zpáteční. Předpokladaný odjezd z Branné je v 1625 hod.

Trasa :

Ramzová – Šerák (lze lanovkou) – Keprník – Vozka – Branná