Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/ispconfig3data/www/clients/client13/web11/web/portal/kmet/htdocs/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14 Warning: Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' insert into txp_log set `time`=now(),page='/kmet/htdocs/index.php',ip='54.224.166.141',host='ec2-54-224-166-141.compute-1.amazonaws.com',refer='',status='200',method='GET' in /var/ispconfig3data/www/clients/client13/web11/web/portal/kmet/htdocs/textpattern/lib/txplib_db.php on line 81 Sokol Olomouc - Bělidla

na stránkách se neustále pracuje a proto se Vám nemusí zobrazit správně

RSS / Atom

obrazek_zahlavi

Společenský večer

2423 dní zpět

Večírek přátel Sokola Bělidla
Tělocvičná jednota Sokol Olomouc-Bělidla Vás zve na tradiční společenskou akci, kterou pořádáme pro rodiče cvičenců, členy jednoty a přátele.
Večírek se koná v sobotu 25. února 2012 v tělocvičně školy na Bělidlech, začátek v 19.00 hod. K poslechu i tanci hrají opět Heryánovi. Věříme, že i letos nás poctíte svojí návštěvou.
Upozorňujeme rodiče, že v neděli 26. února od 14 hod. pořádáme tradiční karneval pro děti od 3 do 8 let.
(Vaše případné sponzorské dary do tomboly večírku i dětského karnevalu rádi převezmou všichni cvičitelé naší jednoty.)
Srdečně zvou pořadatelé

Nový web

2424 dní zpět

Už brzy bude plně zprovozněn nový web. K nahlédnutí je již v tuto chvíli na adrese http://falcon.sokolbelidla.cz

Lukáš Michalík

Valná hromada

2424 dní zpět

Pozvánk a na valnou hromadu jednoty,

která se koná dne 15. února 2012 v 18.00 hod. na Pavilonku

NA PROGRAMU:

1. Zahájení a volba zapisovatele a návrhové komise.
  2. Zprávy o činnosti jednoty v r. 2011 a plány na r. 2012 – starosta a členové výboru jednoty, všestrannost, tenis, stolní tenis.
  3. Zpráva hospodáře za r. 2011 a rozpočet na r. 2012.
  4. Zpráva kontrolní komise o kontrole hospodaření jednoty v r.2011.
  5. Informace o členských a odd. příspěvcích v r. 2012 a o jubilejní známce v roce 2012.
  6. Rozprava k předneseným zprávám a k dalším problémům jednoty.
  7. Různé.
  8. Schválení usnesení a závěr.

V průběhu jednání bude podáno malé občerstvení.

V závěru valné hromady si budou moci členové zaplatit členské a oddílové příspěvky na rok 2012 a jubilejní známku 2012.

Upozorňuji, že dlouhodobým členům v loňském roce již „došla“ členská legitimace (není již místo na další členské známky). Prosím je, aby v závěru VH požádali ses. Jančářovou o vystavení nové legitimace.

Luboš Toušek, starosta jednoty

Lukáš Michalík

Společenský večer

2433 dní zpět

Večírek přátel Sokola Bělidla
Srdečně zvou pořadatelé

Jaroslav Michalík

VI.ročník Mikulášského turnaje ve stolním tenise

2476 dní zpět

Sedmnáct nadšenců stolního tenisu se letos sešlo již na šestém ročníku Mikulášského turnaje, který se konal v sobotu 3.12. v pavilonku TJ.Sokola Bělidla. Většina se dostavila podle plánu na 8:00 a ti, kteří zaspali, se přidali v průběhu procítěného projevu starosty Sokola br.Luboše Touška. Z něj byla patrná hlavně touha po zachování Sokola i pro budoucí generace, k čemuž napomáhá i ochota současných členů věnovat svůj volný čas a prostředky k jeho rozvoji. Proslov byl zakončen sportovním zvoláním ZDAR! a mohlo se začít hrát.
Hráči byli rozlosováni do 2 skupin (9 a 8 hráčů) a aby se zabránilo situaci z předešlých let, kdy jedna skupina byla složená ze samých předpokládaných vítězů, rozhodlo se, že první čtyři hráči z loňska budou rovnoměrně rozděleni do obou skupin.
Během jednotlivých zápasů panovala přátelsky družná atmosféra. Tlumené rozhovory protínal občas jen povzbuzující pokřik či zvolání, vyjadřující podporu právě hrajícím sportovcům. Největší seskupení lidí se tvořilo v rohu místnosti, kde se ohříval svařák a poté vynikající hovězí guláš (chvála kuchaři Jirkovi Jančářovi!), který přitahoval nejenom hladové hráče, ale i pingpongový míček.
Vzájemné souboje ve skupinách probíhaly až do 15hod. Čtyři nejlepší z každé skupiny se pak potkali ve čtvrtfinále (1. umístěný ze skupiny A hrál se 4. ze skupiny B atd.)a vítězové těchto zápasů už se pak mohli utkat o medaile.
Velké finále proběhlo (dá se říct, že už téměř tradičně) mezi Jirkou Jančářem a Jirkou Václavkem. Jednu chvíli mezi nimi vznikl dramaticky vyhlížející spor o teč při podání, nicméně vzniklé dusno bylo velmi rychle rozptýleno. Kdo by taky čekal finále bez emocí…Vyrovnaný souboj nakonec vyhrál Jirka Václavek 3–1, ještě jednou gratulujeme.O třetí místo se utkali Jindřiška Ovesná a Petr Hanák,prvně jmenovaná zvládla utkání lépe a tak si odnesla bronzovou medaily.
Po rozdání cen úspěšným hráčům (děkujeme všem sponzorům) se ještě v užším kruhu pokračovalo v přátelských utkáních ve čtyřhrách a kdo zrovna nehrál, ten pomáhal s úklidem.
Turnaj měl letos jednu zvláštnost – byl totiž mezinárodní. Přivítali jsme mezi sebou Denise z Běloruska, který svou vynikající hrou potrápil i favority soutěže. Díky Janě Václavkové, která gavarila pa rúsky óčeň charašó, živě konverzoval a tak doufáme, že mu mezi námi bylo dobře a příští rok opět dorazí.
Tak tedy příštímu mikulášskému utkání ZDAR!!!
Postřehy sepsala sestra Jindřiška Ovesná,TJ. Sokol Bělidla

« Starší